TheWatchGarden


ساعت سیتیزن


بیشتر بخوانید

سیتیزن یکی از معتبرترین برندهای ساعت در جهان است. سیتیزن با بیش از 100 سال قدمت، پدیده‌ای قدرتمند در دنیای ساعت است. آنها با فناوری ساعت سازی نوآور هستند و در ساخت ساعت‌های مقرون به صرفه مهارت دارند. سیتیزن به خاطر تولید یکی از ظریف‌ترین و دقیق‌ترین ساعت‌های ساخته شده تا کنون شناخته شده است. در این بلاگ ما تاریخ چشمگیر یکی از موفق‌ترین تولید کنندگان ساعت در جهان را بازگو خواهیم کرد. همچنین به سؤالات متداولی مانند «ساعت‌های Citizen کجا ساخته می‌شوند»، «آیا ساعت‌های Citizen خوب هستند»، و «چه کسی ساعت‌های Citizen را می‌سازد» پاسخ خواهیم داد.

 

خرید ساعت در فروشگاه اینترنتی دواچ گاردن برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت دواچ گاردن مراجعه کنید و یا اینکه به صورت حضوری در شعبه‌های ما در تهران حضور بیابید.

 

تاریخچه مختصری از ساعت سیتیزن

ریشه Citizen را می‌توان در توکیو، ژاپن جستجو کرد، زمانی که Kamekichi Yamazaki مؤسسه تحقیقاتی ساعت شوکوشا را در سال 1918 با هدف توسعه ساعت‌های ساخت ژاپن تأسیس کرد. در سال 1924، آنها اولین ساعت جیبی خود را تولید کردند و شهردار توکیو، کنت شینپی گوتو، به دلیل جاه‌طلبی کسب‌وکار برای تولید ساعت‌های باکیفیت که همه شهروندان آن را دوست دارند و می‌توانستند بخرند، پیشنهاد کرد که آن را "سیتیزن" نامگذاری کنند. از این نقطه به بعد، شرکت به طور چشمگیری گسترش یافت و در سال 1930، یامازاکی شرکت Citizen Watch را تأسیس کرد.


اولین ساعت مچی سیتیزن در سال 1931 روانه بازار شد و این برند به سرعت برای ساعت‌های باکیفیت و قوی به شهرت رسید. آن‌ها حتی با انداختن مدل جدید «پاراشوک» از هلیکوپتر هوابرد در سال 1956، استحکام طرح‌های خود را به خوبی به نمایش گذاشتند.


در سال 1969، حرکات کوارتز اختراع شد که صنعت ساعت سازی را متحول کرد. سیتیزن بسیار دقیق و مقرون به صرفه‌تر از تولیدات مکانیکی، این فناوری جدید را به کار گرفت و پس از سرمایه‌گذاری هنگفت در خطوط تولید خودکار، تا سال 1984 بیش از هر شرکت دیگری در جهان ساعت تولید می‌کرد.
Citizen در ادامه اولین‌های صنعت را توسعه داد، از اولین ساعت الکترونیکی گرفته تا اولین ساعت رادیویی با بدنه تمام فلزی با آنتن داخلی و حتی اولین ساعت‌ها با سنسورهای عمق و ارتفاع داخلی را سیتیزن توسعه بخشیده است. کیفیت این مدل‌های اولیه خیره‌کننده بود.


Citizen با تولید ماهرانه تقریباً تمام قطعات، از موتور، بدنه و دستبند را در در کارخانه‌های خود برای عموم مردم ارائه می‌کند. تعهد سیتیزن به تولید کارآمد و با کیفیت به سیتیزن این مهارت را بخشیده است که در هر ثانیه یک ساعت کوارتز کامل تولید کند. امروزه Citizen یکی از بزرگترین و بهترین تولیدکنندگان ساعت در جهان است و همچنان با نوآوری هایی مانند حرکت های Eco-Drive با انرژی خورشیدی پیشرو است.

 

ساعت‌های سیتیزن کجا ساخته می‌شوند؟

در حالی که بسیاری از برندها موتور و سایر اجزای خود خریداری می‌کنند و سپس ساعت را مونتاژ می‌کنند، Citizen یکی از معدود شرکت‌هایی است که قادر به تولید تمام قطعات خود است. یکی از زیرمجموعه های Citizen مستقر در سوئیس موتور خاصی را تولید می‌کند، اما در به جز این مورد خاص، هر جزء مورد استفاده در ساخت ساعت سیتیزن در کارخانه‌های مدرن واقع در ژاپن ساخته می‌شود.

 

ساعت سیتیزن متعلق به کیست؟

با وجود چندین تغییر نام در طول صد سال گذشته، این سازمان همچنان یک شرکت ژاپنی است و دفتر مرکزی آن در توکیو است.

 

خرید ساعت سیتیزن در فروشگاه اینترنتی دواچ گاردن

از کلاسیک‌های جاودانه گرفته تا قطعات مدرن و ساعت‌های غواصی کاربردی همه مدل‌هاس ساعت سیتیزن در فروشگاه اینترنتی ما موجود می‌باشد. ساعت‌های طرح‌های مد روز، در طیف شگفت‌انگیز ساعت‌های Citizen برای زنان و ساعت‌های Citizen برای مردان برای هر سلیقه‌ای در دواچ گاردن موجود است.  

 

معرفی بهترین برند های ساعت در فروشگاه اینترنتی ساعت دواچ گاردن :

خرید ساعت کاسیو | خرید ساعت اورینت 

خرید ساعت لی کوپر | خرید ساعت تایتن

<p style="direction: rtl;">سیتیزن&nbsp;یکی از معتبرترین برندهای ساعت در جهان است. سیتیزن با بیش از 100 سال قدمت، پدیده&