TheWatchGarden

بیشتر بخوانید

راهنمای خرید ساعت اورینت

اورینت یکی از برندهای محبوب ژاپنی است که توانسته نظر دوستداران ساعت را به خود جلب کند. در 60 سال گذشته ساعتهای اورینت به دلیل کیفیت، قیمت و دقت شهرت زیادی کسب کرده‌اند. امروزه اورینت یکی از بزرگترین تولید کنندگان ساعت‌های مکانیکی در جهان است.

ساعت‌های اورینت در بیش از ۷۰ کشور جهان فروخته می‌شوند و به عنوان ساعت‌های باکیفیت، دقیق و زیبا شناخته می‌شود. اگر قصد خرید این ساعت را دارید و یا علاقه دارید که بیشتر در مورد این برند بیشتر بدانید تا انتها با ما همراه باشید.ژاپنی‌ها به خاطر وسواسشان در مورد کیفیت معروف هستند و وقتی ساعت اورینت را خریداری می‌کنید این وسواس را بهتر خواهید دید.

جزئیات ویژه‌ای که در ساعت اورینت به آن توجه شده است قطعا نظر شما را به خود جلب خواهد کرد. ساعت‌های Orient با پایبندی به فلسفه ساخت ساعت‌های مقرون‌به‌صرفه برای عموم، قیمت‌های بسیار رقابتی دارند. برای این نوع کیفیت، دقت و قابلیت اطمینان آنها در واقع می‌توانند بسیار بیشتر بفروشند! بنابراین اگر شما یکی از آن دسته از افرادی هستید که به دنبال کیفیت و در عین حال قیمت خوب هستید فقط ساعت‌های اورینت برای شما مناسب است.

شرکت اورینت اعتقادی به صرف هزینه هنگفت برای بازاریابی و سپس قیمت گذاری مجدد ساعت‌ها برای پرداخت بودجه بازاریابی ندارد. این کاری است که بسیاری از برندهای سوئیسی انجام می‌دهند! بنابراین به جای اینکه این همه پول را صرف بازاریابی کنند، با مقرون به صرفه‌تر کردن ساعت، پس انداز را به شما منتقل می‌کنند.

با این حال کیفیت، پرداخت و طراحی این ساعت‌ها با برخی از مارک‌های گران‌تر همتراز است و حتی در برخی موارد بهتر است.ساعت‌های اورینت طیف بسیار گسترده‌ای با ساعت‌های ورزشی اورینت، ساعت‌های غواصی، ساعت‌های اسکلتون یا قلب باز، ساعت‌های مردانه و زنانه دارند. بسیاری از ساعت های غواصی فوق العاده در مجموعه اورینت ماکو اتوماتیک موجود است. این ساعت‌های غواصی حرفه‌ای هستند و اکثر آن‌ها تا عمق 200 متر در برابر آب مقاوم‌اند. اورینت مجموعه‌ای ویژه از ساعت‌های زنانه شیک و زیبا دارد.

 

مدت‌هاست که اورینت ساعت‌هایی با کیفیت بالا و بادوام تولید می‌کنند که هر کسی می‌تواند آن را بخرد.خرید ساعت در فروشگاه اینترنتی دواچ گاردن برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت دواچ گاردن مراجعه کنید و یا اینکه به صورت حضوری در شعبه‌های ما در تهران حضور بیابید.مختصری درباره تاریخچه ساعت اورینتساعت‌های اورینت در سال 1950 در توکیو تاسیس شد. موسس کار خود را با فروش ساعت‌های جیبی در سال 1901 آغاز کرد و سپس این شرکت به مجموعه‌های بیشتری تبدیل شد. همانطور که گفتیم تاسیس شرکت مربوط به سال 1901 است، اما گفته می‌شود که تاریخ آن به سال 1950 می رسد زیرا در آن زمان بود که در واقع رسمی شد و نام اصلی خود را ایجاد کرد و همچنین مجموعه ستاره‌های مشهور شرق خود را معرفی کرد. .در دهه 1970 اورینت بیشتر بر ساعت‌های مکانیکی متمرکز شد. این شامل کالیبر 46940 خودکار نیز می‌شود. امروزه اورینت بیشتر بر ساعت‌های خودکار خود تمرکز می‌کند. در سال 2001، سیکو سهام زیادی از اورینت خرید و دارنده بخش بزرگی از مالکیت آن شد و سپس تا سال 2009، سیکو به طور کامل مالک اورینت شد و اکنون اورینت به عنوان یک شرکت تابعه سیکو ولی مستقل فعالیت می‌کند. مشتریان اورینت نظرات بهتری به این ساعت نسبت به برندهای قدیمی‌تر دارند. علاوه بر این، ساعت‌های اورینت دارای طرح‌های بسیار منحصربفرد ساعت‌های آنالوگ، برای ارائه به مشتریان خود است که برای برند اورینت کاملاً منحصر به فرد است.علاوه بر این، کیفیت کلی این ساعت‌ها اغلب با برندهای معتبری مانند ساعت‌های سیتیزن و سیکو مقایسه می‌شود، علی‌رغم اینکه از نظر قیمت بسیار ارزان‌تر هستند! اگرچه خود ساعت‌های اورینت تقریباً به اندازه ساعت‌های سیتیزن یا رولکس محبوب نیستند، اما همچنان به دلیل ارائه ارزش در قیمت در برابر کیفیت عالی محبوبیت بیشتری پیدا کرده‌اند. اگر بگوییم که این برند یک برند عالی و مقرون به صرفه اغراق نکرده‌ایم.خرید ساعت اورینت در فروشگاه اینترنتی دواچ گاردناگر قصد خرید ساعت‌های اورینت را دارید می‌توانید آن را در فروشگاه اینترنتی دواچ گاردن ما خریداری کنید. جدا از دیدن ساعت‌های دسته‌بندی شده در مجموعه‌ها، می‌توانید به راحتی با استفاده از دسته‌بندی‌های فروشگاهی مختلف در وب‌سایت، ساعت مناسب خود را پیدا کنید. اگر نیاز به مشاوره و یا کسب اطلاعات بیشتر برای خرید دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید و یا به صورت حضوری در شعب ما حضور بیابید.

 

 

<p style="direction: rtl;">راهنمای خرید ساعت اورینت</p><p style="direction: rtl;">اورینت یکی از برندهای محبوب ژاپنی است