بیشتر بخوانید

ساعت اسپریت یکی از برندهایی است که توانسته در عرصه بازارهای جهانی خوش بدرخشد و نامی به دست آورد. اگر قصد خرید این ساعت ارزشمند را دارید و قبل خرید دوست دارید که بیشتر در مورد این محصول بدانید پس حتما این بلاگ را تا انتها بخوانید.

 

خرید ساعت در فروشگاه اینترنتی دواچ گاردن برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت دواچ گاردن مراجعه کنید و یا اینکه به صورت حضوری در شعبه‌های ما در تهران حضور بیابید.

 

ساعت اسپریت ساخت کجاست؟

اسپریت با چشم انداز مثبت گرایی در کالیفرنیا توسط زن و شوهر سوزی و داگ تامپکینز در سال 1968 تأسیس شد. داستان موفقیت اسپریت بر دو پایه استوار است: یک استفاده از لوازم ضروری و با کیفیت بالا و قطعات مد روز و دوم وفادار به ارزش‌های اصلی خود یعنی پایداری، برابری و آزادی انتخاب ساعت‌های اسپریت. با حفظ این روحیه از همان روز اول، امروزه Esprit در 40 کشور در سراسر جهان شعبه دارد. دفتر مرکزی Esprit در آلمان و هنگ کنگ واقع شده است، جایی که این نام تجاری از سال 1993 در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ ثبت شده است.

 

شعار اسپریت

اسپریت با شعار برند شرکت «اسپریت باعث می‌شود مردم احساس خوبی داشته باشند تا خوب به نظر برسند» یکی از برندهای مد است که برای مشتریان خود اهمیت بسیاری قائل است. این شعار در محصولات آنها، به ویژه ساعت‌های آنها منعکس شده است. ساعت‌های آن‌ها برای ساعت‌های ساده، شیک و کاربردی هستند که با هر سبک زندگی مطابقت دارند، محبوب‌اند.

 

آیا اسپریت برند خوبی برای ساعت است؟

بیشتر مردم اسپریت را به عنوان یک برند لباس می‌شناسند. با توجه به کیفیت خوب ساخت این ساعت، می‌توان آن را با ارزش آن دانست. اگر به دنبال طراحی مینیمالیستی هستید، این ساعت می‌تواند برند خوبی برای شما باشد. اما اگر به دنبال یک برند طراح و پیشروتر هستید، ممکن است بخواهید ساعت‌های باکیفیت بیشتری بخرید.

 

خرید ساعت اسپریت در فروشگاه اینترنتی دواچ گاردن

ساعت Esprit یکی از ساعت‌های در دسترس موجود در بازار است. برند اسپریت در ابتدا به عنوان برند لباس یا مد شناخته می‌شد از این رو شاید در میان برندهای دیگر کمتر شناخته شده باشد. اما باید بدانید که این ساعت یک برند خوب برای خرید است. از آنجایی که نسبتاً جدید هستند، راه زیادی در پیش دارند، به خصوص در ساعت‌های مد روز و طرح‌های پیچیده باید بیشتر تلاش کنند. اگر قصد خرید ساعت اسپریت را دارید در فروشگاه اینترنتی دواچ گاردن انواع مدل‌های این ساعت موجود است. همچنین اگر برای خرید نیاز به مشاوره و یا کسب اطلاعات بیشتر دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید و یا به صورت حضوری در شعبه‌های ما حضور بیابید.

تنها در میان ساعت‌های متعدد موجود در بازار است. اسپریت در ابتدا به عنوان برند لباس یا مد شناخته می شود. از این رو ساعت های آنها در مقایسه با سایرین بسیار عالی هستند. و از آنجایی که آنها نسبتاً جدید هستند، راه زیادی در پیش دارند، به خصوص در ساعت های مد روز و طرح های پیچیده.

مطمئناً عملکرد خوبی دارد، اما نمی توان آن را با ساعت های طولانی مدت دیگر مانند ساعت سیکو مقایسه کرد.

 

معرفی بهترین برند های ساعت در فروشگاه اینترنتی ساعت دواچ گاردن :

خرید ساعت کاسیو | خرید ساعت سیتیزن

خرید ساعت فره میلانو | خرید ساعت جاست کاوالی

 

 

<p style="direction: rtl; text-align: right;"><span style="font-size: 14px;">ساعت اسپریت یکی از برندهایی است که توانسته