بهترین ساعت مچی مناسب کت و شلوار

خلاصه

همانطور که می دانید ساعت ها مدل های متعددی دارند. ساعت های ورزشی، لوکس و یا رسمی. ساعت مچی مناسب برای کت و شلوار کدام است؟

۱۴۰۰ چهارشنبه ۴ اسفند
139بازدید
بهترین ساعت مچی مناسب کت و شلوار

وقتی صحبت از مد و لباس مردانه می‌شود شاید هیچ چیز چشم‌نوازتر و جذاب‌تر از کت و شلوار نباشد. هر مناسبتی که نیاز به کت و شلوار دارد نیز نیازمند توجه دقیق به جزئیات است: پیراهن، کراوات، کفش، کمربند همه نیاز به توجه و دقت دارند. اما مهمترین جنبه روی مچ دست شما قرار دارد. اگر بدانید از کجا شروع کنید، به راحتی می‌توانید ساعت خود را با کت و شلوار خود هماهنگ کنید. ساعت مناسب می‌تواند بدون زحمت تمام استایل شما را جمع کند. بدون آن، لباس شما ناقص به نظر رسد. در این بلاگ، من به شما کمک می‌کنم ساعتی ایده‌آل برای کت و شلوار خود را بر اساس استایل، رنگ و اندازه انتخاب کنید.

 

ساعت  مناسب کت و شلوا

انتخاب ساعت مناسب با کت و شلوار

اگر به دنبال راهی برای افزایش جذابیت کت و شلوار خود هستید، باید ساعتی را پیدا کنید که با آن مطابقت داشته باشد. ساعت‌ها بهترین لوازم جانبی برای ست کردن با کت و شلوار و کراوات زیبا هستند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که ساعت مناسب را برای تکمیل لباس خود پیدا کنید. انتخاب ساعت مناسب با کت و شلوار شاید سخت به نظر برسد اما وقتی که بتوانید این کار را انجام دهید خواهید دید که چه تغییری در تیپ شما ایجاد شده است. حال باید بدانید که چه ساعتی را به چه تیپی ست کنید پس حتما تا آخر این بلاگ با ما همراه باشید.

 

ساعت مچی فلزی را با فلز ست کنید

قاب فلزی ساعت (قاب دور ساعت) باید مکمل سایر لوازم فلزی جانبی شما باشد. قاب ساعت می‌تواند مربع، مستطیل، گرد و چند ضلعی باشد. فرقی نمی‌کند که پوشش روی قاب ساعت مات، براق، مات، طرح دار یا با کریستال یا جواهرات دیگر منبت کاری شده باشد. ساعت رزگلد را باید با سگک کمربند طلایی ست کنید. رنگ فلز ساعت خود را حتما با ساعت و انگشتر خود هماهنگ کنید تا همه به یک رنگ باشند. مثلا تمام لوازم شما طلایی باشد. به سایر اکسسوری‌ها از جمله دکمه‌های سرآستین، سگک کفش، سگک‌های تنظیم‌کننده‌های کناری شلوار یا پشت جلیقه‌تان و هر زیورآلات دیگری روی لباس‌تان توجه کنید.

 

متناسب بودن لباس و ساعت شما با تیپ و دیزاین شما

اولین چیزی که هنگام ست کردن ساعت با پوشاک خود باید به آن توجه کنید متناسب بودن لباس و ساعت با تیپ و دیزاین شما است. همانطور که با رفتن به یک جلسه کاری یا یک فعالیت اجتماعی، ممکن است نخواهید یک ساعت ورزشی همراه با کت و شلوار خود بپوشید. باید ساعت را نیز متناسب با موقعیت و لباسی که پوشیده‌اید انتخاب کنید. هر کدام از ساعت‌ها برای هدف و مکان خاصی ساخته شده‌اند باید از اشتباهات رایج در پوشیدن ساعت جلوگیری کنیم.

 

در ادامه چند موقعیت رایج را بررسی کرده‌ایم:

  •  قرارهای کاری: برای جلساتی رسمی، سادگی بسیار مهم است. از نظر فرهنگی در چنین جلساتی اینکه مدام به ساعت خود نگاه کنید بی ادبانه تلقی می‌شود. یک ساعت ساده به سبک کلاسیک و نوار چرمی مشکی می‌تواند برای این جلسات
  • بسیار مناسب باشد.
  •  قرارهای غیر رسمی: اگر ساعتی دارای نوار فلزی داشته باشید که کمتر رسمی به نظر می‌رسد برای لباس‌های روزمره مناسب است. البته این در حالی است که ساعتی با یک بند چرمی برای هر مکانی مناسب است. می‌توانید هر نوعی از ساعت مچی بند چرمی را با ترکیبی از شلوار جین، پیراهن مجلسی و چکمه‌های مجلسی بپوشید. البته به یاد داشته باشید که شما فقط باید ساعت‌های دیجیتال را با لباس‌های معمولی یا لباس‌های ورزشی بپوشید.
  •  تیپ‌های اسپرت: بند، قاب و صفحه این نوع ساعت‌ها با موادی محافظت می‌شوند که به شما امکان می‌دهد روی فعالیت ورزشی خود تمرکز کنید. بدون اینکه نگرانی در مورد جدا شدن ساعت از مچ یا شکستن شیشه در اواسط بازی باشید. این ساعت‌ها با بندهای چرمی و برزنتی و پلاسیتی و یا فلزی در بازار موجود هستند.

یکی از جزئیات مهم برای لوازم جانبی با ساعت برای لباس رسمی، رنگ کت و شلوار شما است. در ادامه بهترین مدل ساعت‌ را برای هر رنگ کت و شلواری که می‌پوشید آورده‌ایم.

 

ساعت مناسب برای کت و شلوار مشکی

کت و شلوارهای مشکی ساده‌ترین گزینه برای ست کردن یک ساعت هستند. ساعتی با بند چرمی مشکی به راحتی با هر کت و شلوار مشکی‌ای ست می‌شود. با این حال، اگر مناسبت مهمی در پیش روی شما باشد می‌توانید ساعت فلزی نقره‌ای نیز بپوشید، اگرچه اینکار کمتر انجام می‌شود.

 

ساعت مناسب برای کت و شلوار آبی

این رنگ، برعکس، بسیار پیچیده‌تر از کت و شلوار مشکی است. این ساعت همچنین باید به خوبی با لوازم جانبی که با کت و شلوار آبی می پوشید هماهنگ شود. توصیه ما برای ست کردن ساعت استفاده از یک ساعت با قاب فولادی نقره‌ای با صفحه آبی است.

 

ساعت مناسب برای کت و شلوار خاکستری

کت و شلوارهای خاکستری رنگ‌های مختلفی دارند، بنابراین نوع ساعت بستگی به کت و شلوار خاکستری شما دارد. اگر به دنبال ساعت مناسب برای کت و شلوار خاکستری روشن هستید ساعت‌های روشن‌تری را انتخاب کنید. اگر کت و شلوار شما به رنگ خاکستری تیره یا زغالی است، به سراغ ساعتی با قاب و صفحه تیره بروید.

 

می توانید ساعت خود را با کفش‌هایتان ست کنید

وقتی ساعتی بند فلزی دارد، می‌تواند با کفش‌های قهوه‌ای یا مشکی به خوبی ست شود. اما رنگ‌های خاصی از فلز با رنگ های خاص از لباس یا کفش بهتر می‌شود. ساعت‌های نقره‌ای بهترین تطابق را با لباس‌ها و کفش‌های مشکی، خاکستری و آبی دارند. ساعت‌های طلایی با رنگ‌های قهوه‌ای، بژ، برنزه و سایر رنگ‌های خاکی به بهترین وجه ست می‌شوند.

 

نکات مهم در ست کردن ساعت مچی چرمی و لباس چرمی

هنگام استفاده از ساعت با بند چرمی، جنس و رنگ کفش شما مرجع مناسبی برای انتخاب بند ساعت است. برای شروع باید کمربندتان را با کفش‌هایتان هماهنگ کنید. سپس ساعت خود را با هر دو مطابقت دهید. بند ساعت مشکی باید با کفش و کمربند مشکی و نوار قهوه‌ای با کمربند و کفش قهوه‌ای پوشیده شود. لازم نیست بند ساعت دقیقاً همرنگ این لوازم جانبی باشد، بلکه باید رنگی مشابه داشته باشد.

 

 

بهترین ساعت مچی مناسب کت و شلوار