ساعت مچی کاسیو جی‌شاک مدل GA-700VB-1A

خرید و قیمت ساعت مچی کاسیو جی شاک مدل GA-700VB-1A | مردانه اسپرت بند پلاستیکی مدل جیشاک دارای قابلیت تایمر، ساعت زنگ دار، کرونومتر، ساعت جهانی و تقویم خودکار است.

موجود شد به من اطلاع بده

ساعت مچی کاسیو جی‌شاک مدل GA-700VB-1A

برند :

GA-700VB-1A جدید یک ساعت جدید و خیره کننده است که برای انعکاس دنیای واقعیت مجازی طراحی شده است. عقربه‌های ساعت و دقیقه چند بعدی دارای روکش فیروزه ای هستند که بر طراحی قدرتمند و جسورانه آن افزوده است. تمام کاربردی بودن فرمت آنالوگ-دیجیتال، روشنایی LED با روشنایی بالا، عملکرد تعویض دستبند و بسیاری موارد دیگر، همگی در زمان‌سنجی به بهترین شکل ممکن می‌شوند.

به طور خلاصه درباره ساعت G-Shock:

این مدل با تمرکز بر مد مدرن و سبک کژوال شهری ساخته شده است. تاکید اصلی توسط طراحان بر روی عقربه‌های عظیم و جلوه شماره گیری سه بعدی بود. قاب به طور قابل توجهی بزرگتر از همتایان خود در خط GA است و چنین ساعتی مطمئناً نظر دیگران را جلب خواهد کرد. برای خواندن راحت اطلاعات از صفحه نمایش الکترونیکی، عملکرد حرکت عقربه‌های نمادین در موقعیت‌های حنثی قرار می‌گیرد تا به راحی بتوانید اطلاعات دیجیتال را بخوانید. نور پس زمینه Super Illuminator کل صفحه را در تاریکی کاملاً روشن می‌کند. این ساعت دارای مجموعه ای اساسی از ویژگی‌ها مانند تایمر، ساعت زنگ دار، کرونومتر، ساعت جهانی و تقویم خودکار است.

افزودن نظر
محصولات مشابه